T E S S I O . P L

Raportowanie i analityka firmy jest nowym modułem serwisu Tessio.pl. Funkcjonalność jest udostępniona bez dodatkowych opłat i każdy nasz aktualny oraz przyszły klient może liczyć na korzyści płynące z udostępnionych statystyk.

Rodzaje raportów:
1. Firmowe

2. Kadrowe

3. Spersonalizowane (oparte o system etykiet)

Zakres raportów:
1. Raporty Miesięczne

2. Raporty Tygodniowe

Już na pierwszy rzut oka możemy stwierdzić, że moduł raportów daje użytkownikom szerokie możliwości dostosowania rezultatów do swoich potrzeb. Rodzaje oraz zakres raportu pomoże Ci w analizie przychodów, ilości wizyt oraz uzmysłowi, które wykonywane usługi są najpopularniejsze i najbardziej doceniane przez klientów. Bazując na tych danych Twoja firma może skoncentrować się danej gałęzi usług, aby zdobyć jeszcze większą ilość klientów zainteresowanych danymi usługami lub wręcz przeciwnie, poszerzyć zakres kompetencji, aby zdobyć klientów o zupełnie odmiennych gustach.

1. Raporty Firmowe

Raporty firmowe przedstawiają statystyki na temat: wizyt, przychodów, oraz ilości wykonanych usług.

Poszczególne statystki są zaprezentowane za pomocą wykresów słupkowych oraz kołowych. Dodatkowo wykresy są interaktywne, co pozwala ukryć lub pokazać interesującą nas cześć statystyk.

2. Raporty Kadrowe

Aktywność pracowników może być monitorowana dzięki zebraniu takich statystyk jak: łączna ilość wizyt oraz przychodów pracowników. Dodatkowo każdy z Twoich pracowników posiada szczegółową zakładkę z wykonanymi usługami, przychodem, ilością wizyt oraz ilością godzin.

Dzięki modułowi raportu pracowników, monitorowanie pracy w Twojej firmie staje się dużo łatwiejsze, czytelniejsze, a przede wszystkim oszczędza Twój czas, który możesz przeznaczyć na spotkania z przyjaciółmi lub obsługę dodatkowych klientów co jest związane ze zwiększeniem obrotów w Twojej firmie. Nasz serwis daje Ci możliwość podjęcia trafnych decyzji na podstawie danych z ostatnich paru miesięcy, tygodni czy lat.

3. Spersonalizowane Raporty

Etykiety rezerwacji są potężnym narzędziem, które umożliwia tworzenie swoich własnych statystyk na podstawie własnych kryteriów. Dzięki dodaniu etykiety do rezerwacji zyskujesz możliwość lepszego śledzenia ilości wizyt oraz przychodów dla Twoich, spersonalizowanych widoków.

Mam nadzieję, że ten krótki wstęp do analityki firmowej w systemie Tessio był dla Ciebie interesujący. Widzimy potrzebę rozwoju tej części aplikacji, więc wkrótce na pewno pojawi się nowy wpis na ten temat. Pragniemy dostarczać informacje, które będą wartościowe dla naszych klientów i ułatwią im lepsze dostosowanie swojej firmy do dynamicznego biznesu, który króluje w XXI wieku.

Życzę udanych rezerwacji,
Łukasz

Related Post

1 Comment

Comments are closed.

Tessio.pl jest docenianym przez klientów rozwiązaniem do zarządzania rezerwacjami online dla małych i średnich firm. 

Wirtualna recepcja, która działa!

Tessio © 2020

+48 600 022 696 | wsparcie@tessio.pl

Icon made by Freepik from www.flaticon.com