T E S S I O . P L

Dzień dobry,
dzisiejszy post będzie skupiony na prezentacji bardzo przydatnej funkcji systemu Tessio – Grafik Pracownika.

Zacznijmy od początku, czy Tessio od zawsze oferowało spersonalizowane grafiki pracy? Niestety, nie. Ten pomysł narodził się w głowach naszych fantastycznych klientów, a my go tylko zrealizowaliśmy – oczywiści pod ich czujnym okiem. Tworzymy Tessio dla Ciebie, dla Was drodzy czytelnicy i zawsze, powtarzam zawsze, jesteśmy otwarci na propozycje czy uwagi – cenimy sobie szczere relacje.

Jakie problemy rozwiązuje grafik pracownika?

Grafik pracownika jest kluczowy jeśli chodzi i planowanie przyszłych wizyt. Dzięki możliwości zdefiniowania dostępności, zaplanowania urlopu, L4 czy innych sytuacji losowych – firma może być zarządzana w prostszy i bardziej efektywny sposób.

Grafik można zdefiniować dla każdego pracownika osobno przy użyciu dwóch sposobów.
1. Spersonalizowane trybu

2. Gotowych szablonów

Dzięki temu rozwiązaniu, z jednej strony istnieje duża możliwość konfiguracji grafiku, z drugiej strony, można skorzystać z gotowego szablonu, gdy pewna tendencja powtarza się z tygodnia na tydzień.

Każdy dzień w grafiku może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojego pracownika.

IIstnieje możliwość dostosowanie godzin dostępności lub przypisanie etykiety na cały dzień: urlop, L4, szkolenie itd. Dodatkowo dany grafik może zostać skopiowany na dłuższy okres pracy tzn. na dwa, trzy lub nawet więcej tygodni.

Zdefiniowanie grafiku pracownika wpływa na wyświetlanie jego dostępności na kalendarzu rezerwacji. Dzięki temu planowanie wizyt staję się dużo łatwiejsze – prostsze i szybsze rezerwacje online są podstawą sprawnie działającej firmy. Grafiki pracy nie tylko ułatwiają i przyśpieszają codzienną prace, ale również zmniejszają ilość błędnych rezerwacji, które mogą się zdarzyć gdy urlopy, wakacje pracowników nie są aktualizowane na bieżąco. Dzięki Tessio jesteś w stanie zminimalizować występowanie takich sytuacji, jeśli nawet coś takiego Ci się przydarzy – nie ma problemu, dzięki szybkim powiadomieniom SMS, wyślesz wiadomość do klienta w parę minut i poinformujesz go o zmianie terminu wizyty.

Bardzo się cieszę, że grafiki pracowników tak bardzo spodobały się naszym klientom – to wielki zaszczyt móc razem z Wami i dzięki Wam budować coś co naprawdę działa i daje nam dużo radości!


Dziękuje za uwagę, 

Łukasz

Related Post

Tessio.pl jest docenianym przez klientów rozwiązaniem do zarządzania rezerwacjami online dla małych i średnich firm. 

Wirtualna recepcja, która działa!

Tessio © 2020

+48 600 022 696 | wsparcie@tessio.pl

Icon made by Freepik from www.flaticon.com