T E S S I O . P L

Z wielką radością chcielibyśmy oznajmić, że serwis Tessio.pl będzie prezentował się jeszcze lepiej!

Zacznijmy od początku jak to się wszystko zaczęło….

Kiedy budowaliśmy naszą wizytówkę tzw. Landing Page nie liczyliśmy, że będzie ona naszym głównym źródłem pozyskiwania nowych klientów. Nasze początkowe założenie opierało się na akwizycji klientów poprzez kontakt telefoniczny – dlaczego wybraliśmy takie starodawne podejście?
Naszym zdaniem, dotarcie do niezdecydowanego klienta z nowym produktem, który dopiero wchodzi na rynek bywa naprawdę dużym wyzwaniem. Nie chodzi tutaj oczywiście o sam proces trafienie do klienta, ale nawiązanie kontaktu i przekonanie go, aby poświecił swój cenny czas i poznał nasz system. Właśnie z tego powodu wybraliśmy inną drogą. W początkowej fazie rozwoju chcieliśmy skupić się wyłącznie na klientach oraz ich opinii zwrotnej, a nie na ładnej stronie z wodotryskami. Takie postawienie sprawy ma swoje korzyści oraz wady, ale zdecydowaliśmy, że zalety tego rozwiązania są dla nas kluczowe. Podejście skierowane do konkretnych klientów zmniejszyło nasz lejek sprzedażowy, ale jednocześnie sprawiło, że nie koncentrowaliśmy się na konkretnej grupie docelowej klientów. Dzięki temu byliśmy poświęcić 99.9% naszego czasu na analizę ich potrzeb oraz budowaniu serwisu dostosowanego ściśle do ich biznesu. 

Jakie były efekty takie podejścia?

Dzięki ciągłej współpracy, zbieraniu opinii i wskazówek, okazało się, że sporo funkcji Tessio powinno zostać przeprojektowanych, ale tylko jedna z nich jest zupełnie nietrafiona i nie ma sensu brnąć dalej w tym kierunku – klienci nie widzą tam wartości. Najwyraźniej odchodzimy od najważniejszego tematu!


Stara wersja strony głównej

Czas na zmianę!

Wybór technologii – WordPress, dlaczego?
WordPress spełnia nasze oczekiwania – świetne szablony, możliwość dynamicznej edycji treści oraz wtyczki, które wspierają marketing. Nie chcemy koncentrować się na aspektach technicznych, akceptuje fakt, że istnieją pewne ograniczenia i po prostu musimy z nimi żyć. 

Treść, treść, treść… i jeszcze raz treść.

Nowa strona internetowa ‘żyje’, posiada ciekawe content i opis naszego rozwiązania problemu rezerwacji wizyt online. Z perspektywy czasu, wiemy już jakie są wymagania naszych klientów oraz w jaki sposób prowadzą swój biznes, dlatego nowa strona będzie odzwierciedleniem tego wszystkiego czego nauczyliśmy się przez ostatnie miesiące współpracy z naprawdę fantastycznymi ludźmi!

Cieszę, że jesteśmy z Wami przy każdej wizycie i zapraszam do zapoznania się z naszą nową stroną.

Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie,
Łukasz

Related Post

1 Comment

Comments are closed.

Tessio.pl jest docenianym przez klientów rozwiązaniem do zarządzania rezerwacjami online dla małych i średnich firm. 

Wirtualna recepcja, która działa!

Tessio © 2020

+48 600 022 696 | wsparcie@tessio.pl

Icon made by Freepik from www.flaticon.com