T E S S I O . P L
<span>Sztuką jest umieć wyciągać wnioski</span>
<span>Sztuką jest umieć wyciągać wnioski</span>

Sztuką jest umieć wyciągać wnioski

Zadowolony klient nie tylko chętnie zasila firmową kasę, ale również dodaje motywacji i radości z pracy. Dzięki stworzonym przez nas funkcjonalnościom, usprawniającym pracę salonu, szybko zobaczysz, że zbieranie danych o klientach procentuje. Pełna historia wizyt do spółki z modułem statystyk dostarczy Ci gruntownej wiedzy na temat preferencji i zachowań Twoich klientów.

<span>Sztuką jest umieć wyciągać wnioski</span>

Zbieraj i przetwarzaj dane

Często ludzie z którymi się stykamy dostarczają nam wielu informacji, na które możemy nawet nie zwracać uwagi. Preferencje odnośnie gatunku kawy, styl ubierania, a nawet poglądy polityczne. To samo tyczy się Twoich klientów i w tym wypadku szczególnie ważne jest, aby te dane zbierać. Poniżej kilka przydatnych funkcjonalności, oferowanych przez nasz system rezerwacji.

Szczegółowe opisy

Dodając i finalizując każdą wizytę możesz również zamieścić opis, który w każdej chwili będzie do wglądu na karcie klienta. Już więcej nie zaskoczy Cię pytanie o imię ukochanego pupila klientki. Azor, to był Azor!

Historia wizyt

Każda wizyta dodana w kalendarzu pojawia się również na karcie klienta. Nie możesz sobie przypomnieć jaki zabieg poprzednio zamawiał? Wystarczy wpisać imię i nazwisko, a odpowiedź pojawi się natychmiast.

Ilość usług

Dzięki statystykom usług możesz sprawdzać, które są najchętniej wybierane przez klientów. Teraz już dłużej nie będziesz się zastanawiać, które z nich można uczynić droższymi i podnieść zyskowność Twojego salonu.

Etykiety

To jak szczegółowe będziesz analizować sytuację salonu zależy od Ciebie. System etykiet pozwala Ci oznaczać wizyty i klientów wedle własnego zapotrzebowania. Wszystko po to abyś wiedział jak najwięcej i najszybciej.

Tessio.pl jest docenianym przez klientów rozwiązaniem do zarządzania rezerwacjami online dla małych i średnich firm. 

Wirtualna recepcja, która działa!

Tessio © 2020

+48 600 022 696 | wsparcie@tessio.pl

Icon made by Freepik from www.flaticon.com