T E S S I O . P L

Wejdź na wyższy poziom

Nowoczesne oprogramowanie do salonu kosmetycznego!

Załóż darmowe konto!
<span>Wejdź na wyższy poziom</span>
<B>Nowoczesne oprogramowanie do salonu kosmetycznego!</B>

Zadbaj o swój czas

Optymalizacja działań składających się na zarządzanie twoim biznesem da Ci szansę na wygospodarowanie większej ilości wolnego czasu. Nasze oprogramowanie do zapisywania klientów umożliwi Ci sprawowanie pieczy nad pracą salonu z każdego miejsca, o każdej porze. Nowoczesne i proste w obsłudze narzędzia dają komfort wysokiej jakości obsługi klienta.

Korzystaj z informacji

W pracy każdej kosmetyczki ważne jest aby poświęcić klientowi maksymalnie dużo uwagi i skoncentrować się na jej bądź jego potrzebach. Szczegółowe karty klientów oraz rozbudowane opcje opisów wizyt dają gwarancję, że nasz system do obsługi gabinetu kosmetycznego dostarczy Ci niezbędnej wiedzy. Więcej nie będziesz już musieć zastanawiać się nad zaproponowaniem odpowiedniego zabiegu czy też dobraniu właściwych preparatów. Zadbaj o komfort swojej pracy, a na pewno odbije się to pozytywnie na Twoich relacjach z klientami.

Zachęcaj do wizyt

Zadowolony klient to podstawa sprawnie funkcjonującego gabinetu. Nie trać czasu i zaproś go do kolejnej. Stwórz spersonalizowaną wiadomość SMS i daj znać, że czekasz. Nasz elektroniczny terminarz dla kosmetyczki wyposażony jest w szereg wariantów wysyłki wiadomości, które pomogą Ci zbudować trwałe relacje z klientami.

featured

Masz pytania?

Jeśli wolisz porozmawiać albo wysłać nam wiadomość skorzystaj z poniższych danych.

600 022 696

Telefony obieramy w zasadzie o każdej porze, no chyba że już śpimy! Jeśli linia jest akurat zajęta to się nie przejmuj, na pewno oddzwonimy!

wsparcie@tessio.pl

Na maile staramy się odpowiadać jak najszybciej. Pamiętaj, że czasem musimy skonsultować jakiś przypadek i czas odpowiedzi może się nieznacznie wydłużyć.

Tessio.pl jest docenianym przez klientów rozwiązaniem do zarządzania rezerwacjami online dla małych i średnich firm. 

Wirtualna recepcja, która działa!

Tessio © 2020

+48 600 022 696 | wsparcie@tessio.pl

Icon made by Freepik from www.flaticon.com