T E S S I O . P L

Sprawna komunikacja buduje relacje

Gabinet otwarty, sprzęt gotowy, a klienta brak. Mimo, że był umówiony. Coś mu wypadło, a może zapomniał. Patrzysz na zegar i czekasz, ale już pewnie na następnego. Niezależnie czy szukasz oprogramowanie dla gabinetu kosmetycznego czy sprawnej aplikacji do zapisywania klientów dla pracowni fryzjerskiej pamiętaj, że przypomnienia SMS wysyłane do klientów pozwalają zredukować odsetek wizyt nieodbytach aż o 50%.

<span>Sprawna komunikacja buduje relacje</span>

Nie tylko przypomnienia . . .

Analizując zachowania klientów i zbierając informacje od wielu współpracujących z nami firm nauczyliśmy się, że wielu klientów docenia, że się o nich pamięta. Wysłanie informacji o zbliżającej się promocji bądź życzeń urodzinowych - nic prostszego. Tessio oferuje te wszystkie możliwości i jak na nowatorskie oprogramowanie do zarządzania salonem przystało, automatyzuje cały proces.

Życzenia urodzinowe

Przypomnienie o wizycie

Instrukcje

Zmiana terminu

Potwierdzenie rezerwacji

Gorąca promocja

Anulowanie rezerwacji

Spersonalizowane wiadomości SMS

Zadbaj o ty aby klient znów Cię odwiedził. Świetnym narzędziem marketingowym są wiadomości SMS. Ich odpowiednie przygotowanie i wyselekcjonowanie właściwych grup odbiorców pozwoli Ci zwiększyć ruch w salonie.

1
Personalizacja treści

Personalizacja treści

Tessio daje Ci możliwość tworzenia szablonów wiadomości SMS. Przygotuj szereg kampanii i zaplanuj kiedy je wysłać. Zadbaj, aby odpowiednio wyselekcjonować grupę docelową,

2
Zwiększenie ruchu

Zwiększenie ruchu

Wiadomości można wysłać od razu bądź zaplanować konkretny termin. Dzięki nim zachęcisz klientów do częstszych odwiedzin, co z kolei przełoży się na zyski w Twoim salonie.

3
Rozpoznawalność

Rozpoznawalność

Daj się poznać Swoim klientom i ich znajomym. Śmiało komunikuj Swoją ofertę i zapraszaj do kolejnych wizyt. Nie czekaj aż klient sam do Ciebie przyjdzie, weź los w Swoje ręce!

Tessio.pl jest docenianym przez klientów rozwiązaniem do zarządzania rezerwacjami online dla małych i średnich firm. 

Wirtualna recepcja, która działa!

Tessio © 2020

+48 600 022 696 | wsparcie@tessio.pl

Icon made by Freepik from www.flaticon.com