T E S S I O . P L

Innowacyjne oprogramowanie do obsługi salonu

Rozwijaj się w oparciu o najnowsze technologie!

Załóż darmowe konto!
<span>Innowacyjne oprogramowanie do obsługi salonu</span>
Rozwijaj się w oparciu o najnowsze technologie!

Zarządzaj pracownikami

Świetnie wiemy, że podstawą każdego sprawnie działającego biznesu są ludzie, którzy go tworzą. Aby moc sprawnie koordynować ich poczynania niezbędne są odpowiednie narzędzia. Z naszym programem do obsługi salonu bez trudu zlecisz im zadania, ustalisz grafiki czy też sprawdzisz wartość wygenerowanego przychodu. Wszystko to możesz od teraz zrobić bez konieczności spotkania bezpośredniego bądź rozmowy telefonicznej. Wystarczy dostęp do smartfona bądź komputera, a będziesz mieć pewność, że nic Ci nie umknie.

Spersonalizowany kalendarz wizyt

Bez różnicy czy działasz w pojedynkę czy masz szereg podwładnych przejrzysty kalendarz gwarantuje Ci czytelny przegląd sytuacji. Z Tessio - programem do obsługi salonu masz szereg opcji, które pomogą Ci dostosować wygląd kalendarza do własnych potrzeb. Wyświetlanie usług, podświetlanie okien bądź dymek ze szczegółami wizyty to tylko część z dostępnych funkcjonalności. Oczywiście wszystko z powyższych ma swoje odzwierciedlenie na kartach klientów oraz w statystykach.

Praca pełną parą

Salon pełen klientów to marzenie chyba każdego właściciela. Koncentrujesz się na najwyższej jakości wykonywanych usług i nie zawsze masz czas odebrać telefon bądź po pracy chcesz po prostu odpocząć? Świetnie to rozumiemy, a moduł do rezerwacji online jest integralną częścią naszego programu do obsługi salonu. Od teraz wystarczy, że przekierujesz klienta na stronę do rezerwacji. Dzięki temu klienci mogą się umówić na zabiegi o każdej porze, a ty oczywiście otrzymasz informacje mailową z potwierdzeniem. Takie rezerwacje będą również ujęte oddzielnie w statystykach - wszystko po to aby mieć pełny przegląd sytuacji.

featured

Masz pytania?

Jeśli wolisz porozmawiać albo wysłać nam wiadomość skorzystaj z poniższych danych.

600 022 696

Telefony obieramy w zasadzie o każdej porze, no chyba że już śpimy! Jeśli linia jest akurat zajęta to się nie przejmuj, na pewno oddzwonimy!

wsparcie@tessio.pl

Na maile staramy się odpowiadać jak najszybciej. Pamiętaj, że czasem musimy skonsultować jakiś przypadek i czas odpowiedzi może się nieznacznie wydłużyć.

Tessio.pl jest docenianym przez klientów rozwiązaniem do zarządzania rezerwacjami online dla małych i średnich firm. 

Wirtualna recepcja, która działa!

Tessio © 2020

+48 600 022 696 | wsparcie@tessio.pl

Icon made by Freepik from www.flaticon.com