T E S S I O . P L

Oprogramowanie dla trenerów

Nowoczesne narzędzie dla profesjonalistów!

Załóż darmowe konto!
<span>Oprogramowanie dla trenerów</span>
Nowoczesne narzędzie dla profesjonalistów!

Gromadzenie danych

Prowadzenie indywidualnych zajęć z podopiecznymi to nie lada wyzwanie dla każdego trenera. Rosnące wymagania klientów, a także szereg norm które trzeba spełnić nie ułatwiają codziennej pracy. Oprogramowanie dla trenerów, które dla Was tworzymy umożliwia uporządkowanie wszystkich niezbędnych danych w jednym miejscu. W celu zapewnienie odpowiednich norm bezpieczeństwa na bieżąco tworzone są kopie zapasowe.

Zrównoważony rozwój

Chętnych na twoje usługi przybywa, a grafik się zapełnia. Na kartach klientów zapisuje się wszystko co jest Ci potrzebne. Preferencje, plan treningowy, a nawet szczere opinie pracowników. Wszystko po to by być w pełni przygotowanym i nie dać się zaskoczyć. Tworzony przez nas program dla trenerów da Ci poczucie pełnej kontroli, co z kolei przełoży się na zwiększony poziom satysfakcji wśród klientów.

Wierni klienci

Wizyta się udała, więc czas umówić kolejną! Tessio to nowoczesne oprogramowanie dla trenerów, które nie tylko przypomni klientowi o wizycie, ale da Ci również możliwość zaproszenie go do kolejnej bądź wysłania informacji o zbliżającej się promocji dla stałych klientów. Precyzyjne statystyki pomogą przygotować spersonalizowaną oraz wartościową propozycję, a to zdecydowanie zwiększy szanse na powrót klienta!

featured

Masz pytania?

Jeśli wolisz porozmawiać albo wysłać nam wiadomość skorzystaj z poniższych danych.

600 022 696

Telefony obieramy w zasadzie o każdej porze, no chyba że już śpimy! Jeśli linia jest akurat zajęta to się nie przejmuj, na pewno oddzwonimy!

wsparcie@tessio.pl

Na maile staramy się odpowiadać jak najszybciej. Pamiętaj, że czasem musimy skonsultować jakiś przypadek i czas odpowiedzi może się nieznacznie wydłużyć.

Tessio.pl jest docenianym przez klientów rozwiązaniem do zarządzania rezerwacjami online dla małych i średnich firm. 

Wirtualna recepcja, która działa!

Tessio © 2020

+48 600 022 696 | wsparcie@tessio.pl

Icon made by Freepik from www.flaticon.com